Kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız, yurt içinde ve yurt dışında elektrik enerjisi üretmek amacıyla kurulmuş Yenilenebilir Enerji Santrallerinin kuruluşu, işletmeye alınması, işletilmesi, devir teslimi sırasında tarafsız olarak Denetim, İşveren Mühendisliği ve Krediveren Mühendisliği kapsamında muayene ve kontrol hizmetleri vermektedir.

Buna ek olarak; SUSOL, 2016 yılından bugüne elektrik enerjisi üretimi amacıyla kurulumu yapılan santrallere, kamu, yerli ve yabancı tüzel ve özel yatırımcılara danışmanlık, proje yönetimi, mühendislik, sözleşme yönetimi (Due-Diligence) hizmetleri vermektedir.

SUSOL, uluslararası standartlara uygun şekilde raporlama, ölçüm, muayene, gözetim, belgelendirme ve muayene faaliyetlerini yürütmekte ve bu faaliyetlerle ilgili olarak Türkiye ve yurt dışında bulunan Şebeke Bağlantılı Güneş Enerjisi Santralleri için Denetim ve İşveren Mühendisliği Hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Sürdürülebilir Çözümler, Sürdürülebilir Mühendislikten gelir anlayışımız ile Yenilenebilir Enerji Sektörü Yatırımcılarına vermiş olduğumuz hizmetler ile santrallerin verimini artırarak ülkemize katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Vizyon

Yaşadığımız bu toprakların, Güneşin doğduğu ve dünyayı aydınlattığı köklü birikim ve bilgi birikimini alarak, var olan kaynak ve değerlerimizle bir marka olmak, kendi çevremizi ve güneşin battığı coğrafyalara kadar dünyayı tüm bilgi birikimimizle aydınlatmak.